Cestovné poistenie

Text

Krátkodobé cestovné poistenie

Dlhodobé cestovné poistenie

Text

Text

Máte záujem o poistenie? Neváhajte nás kontaktovať!

Pri rozhodovaní medzi krátkodobým a dlhodobým cestovným poistením je potrebné nájsť odpoveď na otázku ako často a na ako dlho v priebehu roka budete cestovať do zahraničia alebo v rámci Slovenska. Výhoda krátkodobého poistenia je, že rozsah poistenia a limity poistného krytia je možné presne nastaviť podľa potreby konkrétnej cesty a teda poistenie na lyžovačku a poistenie na letnú dovolenku môžu mať odlišné parametre. Naproti tomu dlhodobé cestovné poistenie pokrýva všetky cesty absolvované v priebehu roka a teda nie je potrebné pri každom vycestovaní uzatvárať nové poistenie.

Krátkodobé alebo celoročné cestovné poistenie?

Viac informácií o poistení

Ak sa potrebuje dozvedieť viac informácií o poistnom produkte alebo máte záujem o uzatvorenie poistenia, kontaktujte jedného z našich regionálnych manažérov priamo, na uvedenom telefónnom čísle alebo emailovej adrese a dohodnite si stretnutie alebo vyplňte kontaktný formulár a my vás kontaktujeme.

Klientská zóna

Ak hľadáte informácie, ako postupovať pri poistnej udalosti, ako vypovedať poistnú zmluvu alebo ak hľadáte vysvetlenie základných pojmov uvedených v poistnej zmluve alebo v poistných podmienkach, navštívte klientskú zónu, priamo na tejto stránke.

© 2020 - GOLD CAPITAL, s.r.o. - info@goldcapital.skVšetky práva vyhradené