Viac ako 20 rokov s Vami!

Oprávnenie na výkon činnosti

Spoločnosť GOLD CAPITAL, s.r.o. je samostatný finančný agent v sektore poistenia a zaistenia, zapísaný v Registri finančných agentov a finančných poradcov Národnej banky Slovenska. Odborným garantom spoločnosti pre výkon činnosti poistenia a zaistenia je Rastislav Greško.

Register finančných agentov a finančných poradcov Národnej banky Slovenska:

 

GOLD CAPITAL, s.r.o.

Rudohorská 5

974 01 Banská Bystrica

IČO: 36050563

 

Registračné číslo: 28657

NBS-Logo-Blue.png

Naša vízia a hodnoty

Priateľský kontakt

Skúsenosti a odbornosť

Starostlivosť o klienta

Zlato pre Vaše poistenie.

Priateľský kontakt, skúsenosti a odbornosť, starostlinosť o klienta. To je naša vízia, ako robiť veci lepšie a hodnoty, ktoré nás sprevádzajú celý život. Poistenie je služba verejnosti, neslúži iba jednotlivcom, ale predovšetkým celej spoločnosti. Poistenie je systém, do ktorého prispievajú mnohý z nás a vďaka tomu vieme pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Celý život si budujeme zázemie a o to ťažšie, pre nás všetkých, je o náš majetok prísť. Poistenie nám všetkým pomáha zachovať výsledky našej práce a chráni ich pred každodenými rizikami, ktoré nás ohrozujú. Avšak nie je dôležité byť poistený, dôležité je byť správne poistený! A preto sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme s výberom tých správnych poistných produktov.

Viac ako 20 rokov s Vami!

Spoločnosť GOLD CAPITAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom poistnom trhu už dve desaťročia a svojim klientom prináša odbornosť a profesionalitu, ktorá sa dá zaručiť iba dlhodobým vzdelávaním a praxou. Za 20 rokov sme si vybudovali pevné vzťahy s našimi klientmi a partnerskými poisťovňami a vieme presne, čo naši klienti potrebujú. Mnohým z vás už vznikla neočakávaná škoda a až v tom momente oceníte efektívne nastavenú poistnú ochranu, keď vám vzniknutú škodu pokryje poistné plnenie. Stavte na skúsenosti a neváhajte nás kontaktovať v prípade, že máte záujem o komplexnú poistnú ochranu seba a svojho majetku, analýzu súčasných poistných produktov alebo o nové poistenie.

Naši partneri

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s.
UNIQA poisťovňa, a.s.
Generali Poisťovňa, a.s.
Union poisťovňa, a.s.
KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s.
Wüstenrot poisťovňa, a. s.
Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

© 2020 - GOLD CAPITAL, s.r.o. - info@goldcapital.skVšetky práva vyhradené