Životné poistenie a úrazové poistenie

Text

Životné poistenie

Text

Úrazové poistenie

Text

Poistenie pre deti

Text

Poistenie pre seniorov

Text

Poistenie liečby v zahraničí

Text

Máte záujem o poistenie? Neváhajte nás kontaktovať!

Bežná rodina je závislá na pravidelnom príjme, ktorý určuje istý životný štandard jej členov. Zníženie alebo úplná strata tohto príjmu môže spôsobiť značné výkyvy v rodinnom rozpočte, bez ohľadu na to, či má rodina jeden, dva alebo viacero zdrojov príjmu. Poistenie slúži ako ochrana pred finančnou neistotou spôsobenou výpadkom príjmu a čiastočne dokáže tento príjem nahradiť, respektíve poslúži ako finančná injekcia rodine po dobu, kým si jej členovia s nepriaznivou situáciou dokážu poradiť. O to dôležitejšie je poistenie v prípade, ak rodina musí pravidelne splácať hypotekárny alebo iný úver na bývanie.

Prečo by mal živiteľ rodiny dbať na poistenie?

Viac informácií o poistení

Ak sa potrebuje dozvedieť viac informácií o poistnom produkte alebo máte záujem o uzatvorenie poistenia, kontaktujte jedného z našich regionálnych manažérov priamo, na uvedenom telefónnom čísle alebo emailovej adrese a dohodnite si stretnutie alebo vyplňte kontaktný formulár a my vás kontaktujeme.

Klientská zóna

Ak hľadáte informácie, ako postupovať pri poistnej udalosti, ako vypovedať poistnú zmluvu alebo ak hľadáte vysvetlenie základných pojmov uvedených v poistnej zmluve alebo v poistných podmienkach, navštívte klientskú zónu, priamo na tejto stránke.

© 2020 - GOLD CAPITAL, s.r.o. - info@goldcapital.skVšetky práva vyhradené